IPTV Server Teknolojisinin Özellikleri

IPTV Server, televizyon hizmetlerini yerel bir erişim ağı (LAN) üzerinden veya Internet Protokolü (IP) adlı iletişim yöntemiyle iletir . Bu güvenli paket anahtarlı ağlara agnostik olarak erişilir, bu da ses, metin, video, görüntü ve veri dahil olmak üzere iletilen tüm içeriğin, bağlı herhangi bir cihazda görüntülenebileceği anlamına gelir.

IPTV Server teknolojisi ile sağlanan televizyon servisleri abonelik bazlıdır ve üç geniş kategoriye ayrılmaktadır.

Canlı TV, iptv server yayınlanmakta olan şov ile etkileşime girebilir veya dahil olmayabilir.

Gösterimi saatlerce veya gün önce yayınlanan bir video yayın hizmetinden tekrarlayan veya mevcut gösteriyi en baştan tekrar izleyen TV üzerinden yeniden başlatan TV’yi içeren zaman kaydırmalı TV .

İstek üzerine video (VOD), abonelerin katalog veya kütüphaneden ilgi duydukları videoları seçmelerine ve görüntülemelerine olanak tanır. VOD server teknolojisi ile sunulan bu içerik, televizyon programlarıyla ilgili değildir, ancak filmlerin, bağımsız filmlerin ve eğitici videoların yanı sıra ağ gösterileri ve dizilerinin arşivlenmiş kayıtlarını da içerebilir. Bazı içerik sağlayıcılar, TV dizileri için üretilmiş olsalar bile üretiyorlar, ancak bunları yalnızca VOD abonelerine sunabiliyorlar.

IPTV Server Teknolojisi

IPTV server teknolojisi, daha yüksek tüketici beklentileri nedeniyle popülerlik kazanmıştır. Günümüzün tüketicileri, akıllı telefonlarıyla , tabletleriyle ve dizüstü bilgisayarlarıyla günün 24 saati internete bağlı kalmak istiyorlar. Televizyona bağlı olmak istemiyorlar, ancak favori programlarını ve premium içeriklerini medya akış yazılımı ile görmek istiyorlar. Ayrıca, herhangi bir cihazda, boyutlarına bakılmaksızın, girdikleri içeriğin optimum ve kesintisiz performansını bekler.

Maliyet bilincine sahip tüketiciler, iptv fiyatları eğlence dolarları için daha fazla değer gerektirir ve daha önce hiç olmadığı kadar fazla seçenekle, alışveriş yapmaya isteklidirler. Operatörler, her yerde TV sunarak , televizyonun ve isteğe bağlı hizmetlerin rekabetini arttırmak için yanıt veriyor. Abonenin, internete bağlı herhangi bir cihaz üzerinden favori programlarına ve premium içeriğine özel erişimi var. IPTV server teknolojisi bunu mümkün kılar. IPTV sunucu teknolojisini içerik dağıtım ağlarına (CDN) entegre eden operatörler, mevcut müşterileri tutma ve yenilerini çekme yeteneklerini geliştirir.

IPTV server özellikleri

IPTV, medya içeriğini ara belleğe alma ve donma olmadan izleyebilmenizi sağlar. Ayrıca, herhangi bir iptv server fark etmeyebilirsiniz . Sadece kararlı HD kanalları yaşayın.

IPTV Server, anında erişebileceğiniz 2000’den fazla HD iptv server hd Kanalını size sunar. Bunun için gerekli çanak yok. 7000+ global IPTV kanalına ve 1000+ VOD’a erişmek için ihtiyacınız olan her şey ADSL veya 3G / 4G’nin her türlü internet bağlantısıdır. ABD, AVRUPA, AFRİKA, ÇİN, FRANSA, ALMANYA, ARAPÇA, BANGLADEŞ, KANADA, HİNDİSTAN & DİĞER, INDIAN HINDI PAKISTAN, FİLİPİNLER, İTALYA, ÇOCUKLAR, İNGİLTERE, İSPANYA, TÜRKİYE gibi birçok ülke kapsanmıştır.

IPTV MAG % 100 Kararlı Premium Sunucu . HD / Q 1080/1920 ile herhangi bir cihazda dijital içeriğin son tüketiciye ulaştırılması konusunda 10 yılı aşkın tecrübesi ile offshore’da bulunan tescilli bir şirkettir!

İPhone, Android Telefonlar, Kodi, Android Kutusu, IPBox, Vlc, Akıllı TV, Enigma2 cihazları vb. İle uyumludur. Favori TV şovunuza, filminize, restoranınıza, hava alanına veya kanallarınıza her yerden ve her yerden erişebilirsiniz.

Bu IPTV Server Teknolojisinin Özellikleri yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön