Oscam Server

Oscam Server

Oscam server ağımız,

Türkiye ve Avrupa genelinde altı adet hali hazırda premium card sharing yani türkçe ismiyle vip kart paylaşımı sunucu alt yapımız bulunmakta olup ayrıca oscam server için yedek sunucu sistemimiz bulunmaktadır.

100 Gbps Işık Hızında Fiber network kapasiteli os cam sunucuları, yük dengeleyici sayesinde 0.5 saniyelik inanılmaz kanal geçiş hızı.

oscam server

OSCAM TÜRKİYE

oscam

YÜKSEK KALİTE

Yüksek hızda servis, en iyi kaliteyi garanti etmek için avrupa’da cardsharing hızlı server Oscam bağlantı birden fazla yerde bulunmaktadır.

oscamserver

ÇOKLU SUNUCU

Ağımız, Türkiye ve Avrupa genelinde altı adet socam sunucusu ayrıca kart paylaşımı yedek sunucu içerir.

os cam

HIZLI ZAPİNG

100 Mbps Bağlantı network hız kapasiteli oscam sunucuları, yük dengeleyici sayesinde 0.5 saniyelik inanılmaz kanal dolaşma zamanı.

OSCAM
Oscam Full Server

Kendi anti-friz sistemini geliştiren tek OSCAM sağlayıcısı.
Şimdiye kadar yapılmış uygun fiyatlı, en kaliteli, en hızlı, en iyi oscam server tadını çıkarın!

oscam satın al

Aşağıdaki oscam paketlerinden size ve bütçenize uygun olanı seçerek havale, eft, skrill, neteller, bitcoin, ria, western union seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Ödeme bilgilerine canlı destek veya eMail üzerinden iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

75₺

6 AY

Avrupa OSCAM Fiyatı: 30€

125₺

12 AY

Avrupa OSCAM Fiyatı: 45€

450₺

SINIRSIZ

Avrupa OSCAM Fiyatı: 99€

OSCAM SERVER İLE AÇILABİLEN TÜM KANAL VE PAKETLER SİSTEMİMİZDE MEVCUTTUR.

Oscam özelliği olan tüm uydu alıcıları için tasarlanan ve tüm dünyada çok gelişmiş OSCAM ağlarından birini geliştirdik ve inşa ettik. Sunucuları mızın tamamı yüksek hızda çalışabilir. Hepsi de muhtemelen beklenenden daha hızlı, çünkü Veri-otobanı: 100 GBit/s hızında ayrıca daha güvenilir bir sistem, kart paylaşımı hizmeti, çok sayıda local kart bulunmakta bunu platformlar sekmesinden inceleyebilirsiniz.

Oscam hız, güvenlik, local kartlar ve hızlı sunucular sayesinde tam çözüm sunuyoruz.