U Etds Projesi

uetds

U Etds projesi kapsamında yolcu, kargo ve eşya taşımacılığı yapan firmaların denetimini sıkılaştırıp hem korsan taşımacılığı azaltmak hemde emniyetin bilgi toplaması amaçlanmaktadır.

u etds

Bu U-etds sistemi esnafları ilk başlarda sıkıntıya sokacak gibi görünse de aslında bunun çok kolay bir yöntemi var.

Nasıl olacak diye soracak olursanız. uetds isimli web sitesinde satılmakta olan bir program sayesinde bilgileri kopyala, yapıştır vede gönder şeklinde çok basit bir yöntemle binlerce bilgiyi kısa sürede u etds giriş sistemine aktarabiliyorsunuz.

Bu u etds sisteminde satılan program 12 ay ve 24 ay olarak iki paket seçeneği ile satılmakta ayrıca kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca bu program sayesinde bilgilerinizi de kayıt altında tutabileceksiniz.

Bilinen sistemi artık çok farklı şekillerde değiştirecek olan u etds sistemi firmalar için biraz zorlayıcı olasa da Türkiye’nin gelişimi için ve korsan taşımacılığın önüne geçmek için güzel bir u etds projesi gibi görünüyor.

u etds ertelendi

U etds sistemi normalde 1 kasımda başlayacağı açıklanmıştı ama esnafların hazır olmadığı için 1 ocak tarihine u etds ertelendi. Bu tarihten sonra ertelenip ertelenmeyeceği şuan için bilinmiyor.

U Etds Projesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir