09:00 - 24:00
eCccam'e Hoş Geldiniz.

Dreambox Cccam Server

Dreambox cihazları sayesinde dreambox cccam server ile hotbird ve astra gibi bir çok uydudan binlerce kanal seyredebiliyorsunuz.

dreambox cccam server

Bunun için cccam paketlerimizden istediğiniz birini seçerek satın alabilir ve anında aktivasyon ile hemen seyretmeye başlayabilirsiniz.

Dreambox 500 hd, Dreambox 800hd se, Dreambox 800 hd, dreambox dm 900 ultra hd, dreambox 500s, dreambox 520 hd, DreamBox DM920 4K UHD

Dreambox cihazların onlarca modeli var ve her geçen gün bunlara yeni model ekleniyor. Bu modeller eklendikçe yeni yeni özelliklerde ortaya çıkıyor.

Bunlara örnek vermek gerekirse hd yayın ve son teknoloji olan 4k yayınlar, kayıt özelliği, hızlı olması ayrıca cccam özelliği sayesinde binlerce özel kanal izleyebilmek gibi bir çok özellik eklenmiştir.

Cccam ve iptv kullanmak isteyen insanların %80 gibi bir oranı DREAMBOX cihazlarını tercih ediyor. Nedeni iste bu işte gerçekten iyi oldukları için tabi iyi olduğu içinde fiyatları diğer rakiplerine göre yüksek 500-600 TL ile başlayıp 5000 TL gibi rakamlara kadar dreambox cihazları ile karşılaşmanız mümkün. İkinci el tercih edilerek daha uyguna alınabilir.

Böyle bir cihazınız var ve cccam satın al istiyorsanız kesinlikle bizi tercih etmenizi öneriyoruz işimizi profesyonel ekibimizle çok iyi yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Server da kapasite aşımı kesinlikle yapmıyoruz. Dreambox cccam server port başına 50 kişi ile sınırlı olup kesinlikle 51 kişi olmaz. Bu nedenle yoğunluk olmayacağı için takılma, donma gibi sorunlarda yaşanmaz.

Dreambox Cccam Server” hakkında 2 yorum

  1. dreambox 800 hd se model cihaz var bununla dreambox cccam server kullanabilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön