09:00 - 24:00
eCccam'e Hoş Geldiniz.

Kullanım Koşulları

eCccam.com web sayfamıza hoş geldiniz. Bu Web sitemizi ziyaretçilere yönelik bir cccam ve oscam hizmeti olarak sürdürüyoruz. Bu Web sitesini kullanarak, aşağıdaki kullanım koşullarına uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen aşağıdaki terimleri dikkatli bir şekilde gözden geçirin. Bu şartları kabul etmezseniz, eCccam.com‘dan bilgi edinme veya bu Web sitesi hizmetini kullanma hakkına sahip değilsiniz.

Cccam garanti

Belki herhangi bir cccam veya oscam paketi Cardsharing sisteminde aniden çalışmayı durdurabilir, biz bunun için sorumlu değiliz. Elimizden geldiğince hızlı çalışabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu durumda geri ödeme talep edemezsiniz.

Genel bilgilendirme

Yedi gün 24 saat içinde tüm e-posta veya whatsapp sorularına cevap vereceğiz.
Gerekirse yazılım ekibi tarafından uzaktan kurulum ve konfigürasyon yardımı sağlanacaktır. Bu tamamlayıcı hizmet ücretsizdir.

Cccam teslim

Para onayından sonra bize ileteceğiniz e-posta adresinize maksimum 5 dakika içinde üye bilgileriniz C line - oscam - kullanıcı bilgileri gönderiyoruz.

Bir kullanıcılı oscam yada cccam üyeliğini aynı anda iki cihazda kullanamazsınız. Sorun yaşamamanız için lütfen bir cihazı kapatıp diğerini açmalısınız. Yani üyeliğinizi tek cihazda kullanınız.

Cccam ödeme yöntemleri

Üyelik satın almak için bir çok ödeme yöntemiyle satın alabilirsiniz. Havale, eft, paypal, bitcoin veya kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz.
Sipariş vermede sorun yaşıyorsanız, Westernunion, MoneyGram kabul ediyoruz.

Cccam iptal ve iade koşulları

Ücretsiz olarak 3 saat cccam test ettikten sonra abone olursanız, sözleşmenizi iptal etme ve tam bir geri ödeme almak için size 48 saat veririz. Bu durumda posta yoluyla bize geri ödeme talebi göndermeniz gerekmektedir. Bu talep 24 saat içinde işleme konacaktır.
Servisle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen ecccam@hotmail.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin .

Önemli NOT

1 Sipariş = 1 C-hattı = 1 alıcı

Abonelik bilgilerinizi birden fazla uydu alıcıda kullanırsanız 1 C line sadece 1 uydu alıcısı içindir, bu işe yaramaz ve bu izin verilmez.

Yeniden paylaşım için Cline kullanıcı hatlarının kullanılması yasaktır.
Ayrı Cline birden fazla alıcı kullanmak için izin verilmez.
Bu kurallara uymazsanız hesabınız geri ödeme yapılmaksızın askıya alınır.

Teknik destek, iptal veya iade etmek için lütfen SADECE irtibat kurun: ecccam@hotmail.com

Kişisel bilgiler

Üyeliğiniz için bize ileteceğiniz bilgiler asla üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

Başa dön