09:00 - 24:00
eCccam'e Hoş Geldiniz.

Vu+ Solo Duo Cccam Server

vu+ solo duo cccam server

Vu+ Solo Duo Cccam Destekleyen Modeller

Vu+ Solo, Vu+ Duo, Vu+ Duo2, Vu+ Solo2, Vu Ultimo Linux HD PVR, VU+ Zero, Vu+ Uno, VU Plus Duo

Takılma Donma Yayın Kesilmesi Gibi Sorunlarımız Asla Yoktur.

Serverlerimiz Linux PC Ubuntu Serverlerdir. Jenerator ve UPS Sistemi Sayesinde Elektrik Kesintisinden Etkilenmez. 7/24 AÇIKTIR.

Almanya, İtalya, Fransa, Cezayir vs.. Dahil Birçok Dünya Ülkesine Paylaşım Vermekteyiz. Bu Kapsamda Alanının En İyisi Olduğumuzu Kullanıcılarımız Bilmektedirler

Serverlerimizin İnternet Bağlantı Hızı 1 Gbit Olup Dünyada Daha Hızlı ve Gelişmiş Bir Sistemi Yoktur.

6 Aylık Vu+ Solo Duo Cccam

Sadece 6 Aylık Vu+ Solo Duo cccam server Tüm Paketleri Takılmasız, Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde
Açılma Garantisi…

12 Aylık Vu+ Solo Duo Cccam

Sadece 12 Aylık Vu+ Solo Duo cccam server Tüm Paketleri Takılmasız, Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde
Açılma Garantisi…

Kesinti Donma Gibi Sorunlarımız Yoktur. Sistem jeneretor ve Güç Kaynagı Destekli olup 1 gbit internet hızı ile hizmet vermektedir. Vu+ Solo Duo Server CCcam olarak verilmektedir

Server bilgileriniz mail adresinize yollanmaktadır veya skype uzerinden alabilirsiniz Eğer Vu+ Solo Duo Cccam yükleme işlemi konusunda bilginiz yoksa tarafımızdan ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Vu+ Solo Duo CCcam Nedir?

Cccam Vu+ Solo Duo linux işletim sistemi tabanlı kart paylaşım uygulamasıdır. Uydu alıcınız CCcam aracılığı ile orjinal uydu kartlarının abonelik bilgilerini sunucularımızdan temin eder, böylece yayıncı kuruluş tarafından yaklaşık her on saniyede bir şifrelenen görüntü sunucumuzdan alınan bilgilerle gerçek zamanlı çözümlenir. kısacası uydu alıcınız CCcam sayesinde elinizde olmayan kartların bilgilerinin sunucu üzerinden alınarak, sanki kartlar sizin Vu+ Solo Duo cihazınızda takılıymış gibi çalışmasının sağlanmasıdır. Böylece şifreli yayınlar izlenebilir.

Vu+ Solo Duo CCcam Server’larımız maksimum 200’er kişilik olmakla beraber diğer sitelerdeki serverlar gibi bir server başına 2000 kişi sıkıştırmıyoruz.

Vu+ Solo Duo Cccam Server” hakkında 6 yorum

  1. merhaba,

    Dun c line kurdum vu+ solo2 icine ve bir arkadas geldi canaklari duzeltmek icin. dun cok iyi calisiyordu hic takilma felan yoktu.
    Bugun sabah hollanda kanallarina bakarken arada bir 10 saniye takiliyordu, simdi hic gostermiyor. Sizin serverlarda tamir felan mi var acaba ?

  2. simdi applications dan 2.0.9 indirdim simdi yayin geldi geri.
    2.0.9 yazilim iyimi yoksa 2.0.11 mi indirdim internetten?

  3. son verilen yazılımlarda CCcam yüklü olmuyor. Her yerde eski tip yani addons ile yüklemeler anlatılıyor. Oysa şimdiki yazılımlarda addons diye bir şey yok. cccam nasıl yüklenir anlatırmısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön