09:00 - 24:00
eCccam'e Hoş Geldiniz.

Atlanta Cccam Server

Server bilgileriniz mail adresinize yollanmaktadır veya skype uzerinden alabilirsiniz Eğer Atlanta Cccam yükleme işlemi konusunda bilginiz yoksa tarafımızdan ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Atlanta Cccam Destekleyen Modeller

ATLANTA HD BOX, DIAMOND HDBOX, HD BOX NEO, Atlanta HD Box Smart G3, HD Box Smart G3 Android-Hybrid, HD Box Smart G4, ATLANTA SHINE HD, Atlanta Smart G4 Mini, XTREND ET5000, XTREND ET9000

Takılma Donma Yayın Kesilmesi Gibi Sorunlarımız Asla Yoktur.

Serverlerimiz Linux PC Ubuntu Serverlerdir. Jenerator ve UPS Sistemi Sayesinde Elektrik Kesintisinden Etkilenmez. 7/24 AÇIKTIR.

Almanya, İtalya, Fransa, Cezayir vs.. Dahil Birçok Dünya Ülkesine Paylaşım Vermekteyiz. Bu Kapsamda Alanının En İyisi Olduğumuzu Kullanıcılarımız Bilmektedirler

Serverlerimizin İnternet Bağlantı Hızı 1 Gbit Olup Dünyada Daha Hızlı ve Gelişmiş Bir Sistemi Yoktur.

6 Aylık Atlanta Cccam

Sadece 6 Aylık atlanta cccam server Tüm Paketleri Takılmasız, Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde
Açılma Garantisi…

12 Aylık Atlanta Cccam

Sadece 12 Aylık atlanta cccam server Tüm Paketleri Takılmasız, Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde
Açılma Garantisi…

Atlanta CCcam Nedir?

Cccam Atlanta linux işletim sistemi tabanlı kart paylaşım uygulamasıdır. Uydu alıcınız CCcam aracılığı ile orjinal uydu kartlarının abonelik bilgilerini sunucularımızdan temin eder, böylece yayıncı kuruluş tarafından yaklaşık her on saniyede bir şifrelenen görüntü sunucumuzdan alınan bilgilerle gerçek zamanlı çözümlenir. kısacası uydu alıcınız CCcam sayesinde elinizde olmayan kartların bilgilerinin sunucu üzerinden alınarak, sanki kartlar sizin atlanta cihazınızda takılıymış gibi çalışmasının sağlanmasıdır. Böylece şifreli yayınlar izlenebilir.

Atlanta CCcam Server’larımız maksimum 200’er kişilik olmakla beraber diğer sitelerdeki serverlar gibi bir server başına 2000 kişi sıkıştırmıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön