09:00 - 24:00
eCccam'e Hoş Geldiniz.

Korax Cccam Server

korax full x hd, korax ultra hd, ipcom hd, ipbox hd, galaxy hd, hitech mini hd, x mini hd

Korax Cccam Destekleyen Modeller

Takılma Donma Yayın Kesilmesi Gibi Sorunlarımız Asla Yoktur.

Serverlerimiz Linux PC Ubuntu Serverlerdir. Jenerator ve UPS Sistemi Sayesinde Elektrik Kesintisinden Etkilenmez. 7/24 AÇIKTIR.

Almanya, İtalya, Fransa, Cezayir vs.. Dahil Birçok Dünya Ülkesine Paylaşım Vermekteyiz. Bu Kapsamda Alanının En İyisi Olduğumuzu Kullanıcılarımız Bilmektedirler

Serverlerimizin İnternet Bağlantı Hızı 1 Gbit Olup Dünyada Daha Hızlı ve Gelişmiş Bir Sistemi Yoktur.

6 Aylık Korax Cccam

Sadece 6 Aylık korax cccam server Tüm Paketleri Takılmasız, Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde
Açılma Garantisi…

12 Aylık Korax Cccam

Sadece 12 Aylık korax cccam server Tüm Paketleri Takılmasız, Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde
Açılma Garantisi…

Kesinti Donma Gibi Sorunlarımız Yoktur. Sistem jeneretor ve Güç Kaynagı Destekli olup 1 gbit internet hızı ile hizmet vermektedir. Korax Server CCcam olarak verilmektedir

Server bilgileriniz mail adresinize yollanmaktadır veya skype uzerinden alabilirsiniz Eğer Korax Cccam yükleme işlemi konusunda bilginiz yoksa tarafımızdan ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Korax CCcam Nedir?

Cccam Korax linux işletim sistemi tabanlı kart paylaşım uygulamasıdır. Uydu alıcınız CCcam aracılığı ile orjinal uydu kartlarının abonelik bilgilerini sunucularımızdan temin eder, böylece yayıncı kuruluş tarafından yaklaşık her on saniyede bir şifrelenen görüntü sunucumuzdan alınan bilgilerle gerçek zamanlı çözümlenir. kısacası uydu alıcınız CCcam sayesinde elinizde olmayan kartların bilgilerinin sunucu üzerinden alınarak, sanki kartlar sizin Korax cihazınızda takılıymış gibi çalışmasının sağlanmasıdır. Böylece şifreli yayınlar izlenebilir.

Korax CCcam Server’larımız maksimum 200’er kişilik olmakla beraber diğer sitelerdeki serverlar gibi bir server başına 2000 kişi sıkıştırmıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön