Linux Ubuntu CCcam Server

Serverlerimiz Linux PC Ubuntu Serverlerdir.

+ + 6 AYLIK Linux Ubuntu CCcam Server 75 TL + +
Sadece 6 Aylik 75 TL ödeyerek size Tüm Paketleri Takilmasiz,Donmasiz ve Çok Hizli Sekilde
Açilma Garantisi….

+ + 12 AYLIK Linux Ubuntu CCcam Server 125 TL + +
Sadece 12 Aylik 125 TL ödeyerek size Tüm Paketleri Takilmasiz,Donmasiz ve Çok Hizli Sekilde
Açilma Garantisi…

Sky Deutschland Almanya

Sky Deutschland Paketindeki Tüm Paketler Açıktır.Hatta Opsiyon Biri Bizi Gözetliyor Almanca Yayını “Big Brothers” Kanalı 7/24 Serverlerimizden İzlenebilmektedir.

Kalitenin ve satış sonrası hizmetin ön planda tutulduğu,verdiğiniz ücretin karşılığını tam anlamıya alabileceğinizi kullanmaya başlayınca anlıyacağınızı temin ederiz. servermızda local kartlar kullanmakta olup donma,takılma,gibi sorunlar kesinlikle yaşanmamaktadır.kanalları ne kadar hızlı açıldığını görünce sizde şaşıracaksınız.
Serverımız Hollanda’da bulunmakta olup sadece Türkiye’ye değil tüm Avrupa’ya hitap etmektedir… kesintisiz açık tutulmaktadır. Elektrik kesintilerine karşı önlem alınmıştır.

Jenerator ve UPS Sistemi Sayesinde Elektrik Kesintisinden Etkilenmez. 7/24 AÇIKTIR.

Almanya , İtalya , Fransa , Cezayir vs..Dahil Birçok Dünya Ülkesine Paylaşım Vermekteyiz.Bu Kapsamda Alanının En İyisi Olduğumuzu Kullanıcılarımız Bilmektedirler.

Ve Serverimizde İzleyebileceğiniz Uydu ve Paketler Aşağıda Sıralanmıştır. Bir Çok Serverde Sıklıkla Rastalanan NDS şifreleme Sistemli Yayıınların ( Örn: Hotbird Skt Italy , Astra 28 SkyUK ) Serverlerimizde Çok Hızlı ve Takılmasız Olarak Açıldığını Belirtmek İsteriz.

Dreambox Uydu Alıcıları + Linux İşletim Sistemli CCcam Destekleyen Diğer Tüm Uydu Alıcıları ( Vu+,INPAX , HDBox , AtlantaHDBox , SkyBox,Next TigerHD,Next 2000 HD , Next DobratechHD vs..) Dijital Tv kart kullanıcıları da yararlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön